Reference

Ceník

Reference a recenze Easy Support s.r.o.

Úspěch Vašeho podnikání je kromě Vašich schopností a možností postaven i na štěstí na obchodní partnery. Jak ale vybrat spolehlivého partnera, který Vám ve Vašem podnikání pomůže a můžete se o něj opřít, aby se spolupráce s ním neukázala jako slepá ulička a draze zaplacené zkušenosti? Rada je jednoduchá, vyberte si pro spolupráci osvědčeného partnera s dobrými referencemi.

Easy Support s.r.o. podniká v této branži úspěšně již přes 20 let a za tu dobu navázal spolupráci s mnoha začínajícícmi a fungujícími firmami a to mnohdy i opakovaně. Od počátku si zakládáme kromě odbornosti také na srozumitelnosti komunikace, lidském přístupu a schopnosti řešit zdánlivě i bezvýchodné situace.

"Všem našim zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru, které si velice vážíme. Všem našim budoucím zákazníkům můžeme slíbit maximální vstřícnost a individuální přístup ke každému obchodnímu případu. Vaše spokojenost je pro nás prioritní."


A jaké recenze jsme dostali od zákazníků po úspěšně dokončené spolupráci?

Můžete si vyfiltrovat reference zákazníků Easy Supportu i podle účelu, který jsme s nimi řešili

 

Martin Szarowský, Brno, Ready made

Perfektní práce! Od společnosti EASY SUPPORT, s.r.o. jsme koupili s důvěrou společnost Delphia MORAVIA s.r.o. jako ready made. Dosud spolupracujeme vždy při nutnosti provedení změn v naší společnosti. Vše k naší naprosté spokojenosti. Spolupráci mohu jen doporučit.

Dorota S., Ostrava, Ready made

Služby pro naše klienty, které využíváme od společnosti EASY SUPPORT s.r.o., jsou na profesionální úrovni a v prvotřídní kvalitě. Za nás velká spokojenost a rozhodně doporučujeme. DS. Accountant Advising s.r.o.

Radek P., Ostrava, Virtuální sídlo

Potřebovali jsme rychle založit společnost i se sídlem, vše bylo splněno běhěm jednoho dne. Pošta se přeposílá každý týden a ještě je možné využívat zasedací místnost. Skvělý servis, mohu jen doporučit. Indium s.r.o.

Ing. Erich Kučera, Hlučín, Likvidace společnosti

Posílám své poděkování za skutečně profesionální přístup k likvidaci mých dvou společností (Kunako a Emakonzult) v roce 2022. V průběhu tohoto, poměrně dlouhého procesu, postupovali všichni pracovníci společnosti Easysupport.cz s maximální vstřícností a vysokou profesionalitou až do vymazání společností z OR. Vřele doporučuji tuto společnost jak pro založení, tak pro likvidaci obchodních společností.

Michaela L., Ostrava, Změny ve společnosti

S děvčaty z EASY se známe již několik let, kdy nám na společnostech provádějí podle potřeby změny - názvu, sídla, jednatelů.... Moc se mi líbí, že u toho ani nemusím být, vše zařídí v plné moci. Precizně, za dobrou cenu a rychle. LEDprojekty CZ&SK s.r.o.

Vladan Dorazil, Brno, Změny ve společnosti

Se společností EASY SUPPORT, s.r.o. spolupracujeme již několik let, kdy nám, vzhledem k účasti zahraničních společníků, pomáhají se změnami na společnosti, jako byl napřídklad převod podílů, podřízení se ZOK, změna sídla, atd. Vše proběhlo vždy rychle a profesionálně.DANECO, s.r.o.

Jacek, Ostrava, Virtuální sídlo

Naše společnost využívá sídlo u EASY SUPPORT, s.r.o. již 12 let. Bezproblémová a příjemná spolupráce, mohu jen doporučit.

Mgr. Bc. David Fogad, MBA, Praha, Založení společnosti

Se službami společnosti EASY SUPPORT jsme byli vždy mimořádně spokojeni a rozhodně je můžeme doporučit. Oceňujeme zejména rychlost, flexibilitu a profesionalitu, kterou projevili při zakládání hned několika našich dceřiných společností.

Míša Miksová, Ostrava, Založení společnosti

Ačkoli jsem měla nastudováno vše ohledně založení spolku, přesto jsem se pro jistotu obrátila na EASY SUPPORT, s.r.o. a využila jejich služby, se kterými jsem spokojená a mohu je vřele doporučit. Svobodné děti z.s.

Lenka Kalusová, Litoměřice, Likvidace společnosti

Spolupracovat s Vámi ve věci likvidace společnosti Scuba travel s.r.o. bylo nad očekávání snadné, jste úžasní. Kalusová - Rezková s.r.o.

René O., Ostrava, Virtuální sídlo

Sídlo mám u společnosti EASY SUPPORT, s.r.o. již od roku 2009, naprostá spokojenost, poštu mi pravidelně přeposílají, nic nemusím. Jen platit nájem. :) René O., ARW stavební s.r.o.

Heidi S., Ostrava, Založení společnosti

Děkujeme za profesionální a vstřícnou spolupráci ve věci založení společnosti a poskytnutí  sídla. Heidi S., Sobotka HDTM s.r.o.

D. Hellemann, Ostrava, Likvidace společnosti

Výborná spolupráce, rychlé jednání a bezstarostný průběh s likvidací společnosti. Vřele doporučuji oslovit EASY SUPPORT, s.r.o.  D. Hellemann, RACETEQ s.r.o.

P. Blažek, Kunvald, Založení společnosti

Chtěl bych poděkovat za Vaše skvělé služby se založením nové společnosti. Vše proběhlo tak jak mělo rychle a bez zbytečných papírů. P. Blažek, Rybářství  Invest s.r.o.

J. Zbruž, Mladá Boleslav, Založení společnosti

Mnohokrát děkuji za vyřízení, spolupráce na výbornou. Můžu jen doporučit. TAS-Automotive s.r.o., J. Zbruž

Ing. Vránová, Radějov, Založení společnosti

Opravdu moc děkuji , jsem spokojená se spoluprací . Máte naprosto úžasný a milý lidský přístup a toho si velmi cením. Ing. Vránová, Enkaustika s.r.o.

Ing. Kolář, Ostrava, Likvidace společnosti

Mockrát Vám děkuji za perfektní spolupráci, vše probíhalo bezproblémově. Vždy jste mi na moje dotazy srozumitelně a ochotně odpověděla. Pokud by se někdo objevil, kdo by potřeboval něco podobného vyřešit, nebo i něco z Vašeho rozsahu podnikání dle Vaších www stránek, tak Vás určitě doporučím. Ing. Kolář, Squash - RS spol. s r.o. 

Ing. Zdeněk Vilím, Praha, Likvidace společnosti

Děkuji Vám za spolupráci - přestože jsem z Prahy, tak mě na internetu zaujala prezentace a nabídka, kterou nabízíte. Nemívám ve zvyku platit předem, ale v tomto případě toho nelituji. Vše co jste slíbili jste také udělali, a to je v dnešní době velká vzácnost. Zejména bych rád poděkoval paní Monice Agler za její pojetí celé zakázky a trpělivost kterou se mnou měla. Rád svým známým doporučím na koho se mají v případě potřeby obrátit. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

 

S. Sitár, Hostomice, Likvidace společnosti

Velice Vám děkuji za vyřízení záležitosti. Jsem s Vaším přístupem velice spokojený, odvedli jste pro mne skvělou práci. Určitě bych Vás v případě zájmu někoho jiného o Vaše služby doporučil. Přeji Vám hodně úspechu, s díky Stanislav Sitár.

Mgr. Bc. Jaroslava Čepková, Podbořany, Likvidace společnosti

Po dlouhé snaze společnost CH Outfitters s.r.o. v likvidaci zlikvidovat sama, jsem ani nedoufala, že naleznu někoho, kdo nám pomůže.

Naše spolupráce byla od prvního momentu perfektní. Rychlá reakce na můj dotaz a potom do měsíce zlikvidováno. Sami jsme to nedokázali 3 roky. A musím říct, že za skvělou cenu v porovnání s konkurencí.

Mohu jen vřele doporučit.

Herzinger, Brantice, Založení společnosti

S vašimi službami jsme byli vždy spokojeni, proto jsem se na vás obrátil již poněkolikáté a v budoucnu počítáme, že vašich služeb opět využijeme. Věrka a Patrik Herzingerovi

Radek Marada, Praha, Změny ve společnosti

Od EASY SUPPORT s.r.o. jsme kupovali naší společnost jako ready made. Vše vyřízeno naprosto profesionálně za jedno sezení. Navíc v hezkém prostředí a příjemné atmosféře. Celou dobu od koupě, což je již devět let, dále průběžně spolupracujeme při zápisech změn atd. Vždy rychle a precizně zařízeno. Moc děkujeme. Pokud hledáte TOP společnost v oboru, EASY SUPPORT s.r.o. jednoznačně doporučujeme. 

Radek Marada , Marada Wind Power s.r.o.

Elena Rhyzak, Praha, Změny ve společnosti

Jeste jednou MOC děkuji za božskou spolupráci. Nevidím to moc často. :o) Elena, MERKOR s.r.o. 

Ing. Jaroslav Brabec, Ostrava, Změny ve společnosti
Mockrát děkujeme za rychlý a profesionálně provedený prodej naší dnes už bývalé firmy. Byla to bezproblémová a příjemná spolupráce. Díky Vám byla celá transakce překvapivě snadná. Art Colonial, s.r.o.

 

Jiří Pazdera, Kralice na Hané, Změny ve společnosti

Chtěl bych poděkovat za Vaše skvělé služby. Vše proběhlo tak jak mělo. 
Rychlost, cena a perfektní komunikace bez zbytečných papírů. CZ JYDERUP, s.r.o.

Zuzana Šimková, Ostrava, Založení společnosti
Mockrát vám děkuji za velmi rychlý proces založení nové společnosti, za veškeré potřebné informace s tím spojené i rady co vše nezapomenout po zápisu. Za nás mohu jen doporučit. GM Fuerte s.r.o.

 

Alois Filip, Praha, Likvidace společnosti

Na přelomu 2023/2024 jsme požádali EASY SUPPORT, s.r.o. o pomoc s likvidací naší společnosti. Vzhledem k tomu, že jsme se v legislativních a procesních náležitostech prakticky neorientovali, velmi jsme ocenili vstřícný a proaktivní přístup ze strany paní Moniky Agler. Pečlivě sledovala celý proces a srozumitelně a včas nás informovala o všech potřebných krocích, které je třeba učinit. Velmi si vážíme vzájemné důvěry a spolupráce, která vedla k úspěšnému završení celé likvidace a výmazu společnosti z rejstříku, a to bez sebemenších komplikací a v nejkratších možných lhůtách. Společnost EASY SUPPORT, s.r.o. můžeme vřele doporučit.

Škodíková Lucie, Zlín, Založení společnosti

EASY SUPPORT mohu jen doporučit. Založeni s.r.o proběhlo bez problémů,rychle. Profesionální a milé jednání. EASY SUPPORT určitě správná volba! L.Š. Merit Electronics s.r.o.

Chci nabídku