Virtuální sídlo firmy / Office house

Sídlem společnosti se rozumí adresa, které je zapsaná jako sídlo/místo podnikání firmy v obchodním rejstříku.

Služba poskytnutí/zprostředkování sídla je známa také jako office house nebo virtuální sídlo. Umožňuje firmě z jakékoli části republiky oficiálně sídlit v prestižních lokalitách.

Ne všichni, kteří chtějí podnikat, mají možnost zajistit si fyzické prostory, a nebo je k podnikání nepotřebují, protože mohou pracovat z domova. Nebo hodně jezdí za klienty, nechtějí platit drahý pronájem, který nevyužijí. Pro ty je registrační/virtuální sídlo vhodné, protože společnost sídlo mít musí.

Registračním/virtuálním sídlem u nás v Ostravě získáte adresu firmy zapsanou v rejstříku, označení místa podnikání dle platných předpisů, přebírání došlé pošty, její přeposílání na vámi uvedenou adresu, možnost využití zasedací místnosti a dalšího servisu. Tedy nejde o virtuální sídlo v tom smyslu slova. Reálně na adrese sídlíme a vyřizujeme osobně veškerou korespondenci klientů.

Naše sídlo firmy mohou využít klienti jak pro nově zakládanou společnost, tak pro stávající společnost, kdy potřebují sídlo změnit.

Proč využít služby poskytnutí registračního/virtuálního sídla?

  • sídlo firmy v zajimavé lokalitě
  • pro svou práci nepotřebujete drahé velké kanceláře, kde se stejně nezdržujete
  • vyhnete se rizikům spojeným s podnikáním "doma" (např. zabavení osobního majetku při problémech a následně vyhlášené exukuci na firmu)
  • ve větších městech je statisticky nižší počet kontrol společností Finančním úřadem
  • chcete sídlo společnosti jinde? Pokusíme se Vám jej najít.

Virtuální sídlo vám můžeme dále zajistit v Praze, Brně, Olomouci. Se všemi náležitostmi souvisejícími se zajištěním nebo změnou virtuálního sídla vám pomůžeme.

 

Chci nabídku